UA RU
Кошик 0
Головна Корисна інформаціяГальмівні системи REMSA

Гальмівні системи REMSA: надійний контроль та безпека для вашого автомобіля

Диски та барабани

Remsa пропонує широкий асортимент гальмівних дисків, які підходять для більшості автомобілів, і всі вони отримали сертифікат найпрестижнішого стандарту якості.

Маючи за плечима 35 років досвіду та постійний розвиток виробництва та продукції, які привели нас до лідерства на європейському ринку запасних частин, Remsa тепер технологічно співпрацює з найбільшим азіатським виробником дискових гальм на ринку запасних частин, щоб запропонувати вам асортимент високої якості дисків. очікується від компанії з нашим позиціонуванням та здатної виправдати очікування європейського ринку та драйверів. Після п'яти років спільної розробки та розвитку ми можемо запропонувати повний спектр (99% європейського ринку), який перевершив не лише наші очікування, а й KBA (Федеральне управління автомобільного транспорту) у німецькому TUV:

Як і у випадку з гальмівними колодками, сировина, яка використовується в наших дисках, вибирається з урахуванням найвищих європейських стандартів. Диски Remsa виробляються з використанням плавки сірого чавуну з дуже високим вмістом ламінарного графіту в перлітній матриці, що перевищує клас EN-GJL 200, а його попередник GG20 за міцністю сталі на розтягування вимагає мінімального опору 200 Н/мм і також відповідає вимогам Стандарт DIN EN , який визначає властивості нелегованого та низьколегованого сірого чавуну, що використовується для виливків, необхідних виробниками автомобілів.